Loading...

«Повинна бути покарана»: Єльченко зробив гучну заяву про роль Росії в трагедії з МАУ в Ірані

Україна повинна вимагати покарання всіх причетних до катастрофи з літаком МАУ, в тому числі Росію, яка продала Ірану ракету.

Об этом сообщает http://online-zoom.com

Про це заявив посол України в США Володимир Єльченко, передає «Голос Америки». За його словами, це є питанням міжнародної відповідальності в більш далекій перспективі.

«Другий етап — це створення міжнародної експертної комісії, яка негайно повинна почати свою роботу, тому що там дуже багато складових у цій трагедії. В тому числі, на жаль, і черговий російський слід у вигляді цього комплексу «Тор». Як кажуть фахівці, саме з нього була випущена ракета або ракети, які збили наш літак», – сказав Єльченко.

Розслідування трагедії українського літака в Ірані: Єльченко заявив, що після завершення розслідування на місці трагедії та повернення тіл загиблих — Україна має вимагати покарання усіх причетних, і не виключено — Росії, яка продала Ірану ракету pic.twitter.com/vCJahnCJF4

— Голос Америки (@chastime) January 14, 2020Джерело статті: “http://povin.com.ua/267833-15-01.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP