Loading...

Україна увійшла до трійки найбільших експортерів сільгосппродукції до ЄС

Україна наростила експорт сільгосппродукції в ЄС

Україна увійшла до трійки найбільших експортерів сільгосппродукції в Євросоюз. Про це йдеться у моніторинговому звіті Єврокомісії.

Із листопада 2018 року до жовтня 2019 року Україна доправила в ЄС сільгосппродукції на €7,3 млрд. На першому і другому місці – США (€12,3 млрд) і Бразилія (€11,7 млрд).

Водночас за рік Україна продемонструвала приріст експорту продукції в ЄС на 41% (€2,1 млрд), що становило понад половину від загального приросту імпорту Євросоюзу за рік.

16 вересня 2014 року Верховна Рада і Європарламент синхронно затвердили Угоду про асоціацію України з ЄС. 1 вересня 2017 року вона набула чинності в повному обсязі. Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС набула чинності з 1 січня 2016 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-ukrajina-uvijshla-v-trijku-najbilshih-eksportetov-silgospproduktsiji-v-jes-1482522.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP