Loading...

Пробне ЗНО-2020. Зареєстровано вже понад 74 тисячі заявок

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти станом на 10 січня майбутніми учасниками пробного ЗНО сформовано понад 74 тисячі заявок на участь у тестуванні. Про це повідомляє «Освіта.ua».

Об этом сообщает http://bpressa.com  • 2019.08.470х200

Більшість учасників традиційно виявляють бажання складати тестування з двох предметів.

Найбільша кількість заявок на участь у пробному ЗНО подана на тести з української мови і літератури, математики, англійської мови та історії України.

Найактивніше реєструються особи, які проживають у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Як відомо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 138 до 150 грн в залежності від регіону проживання учасника.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня.

Тестування з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) буде проведено 28 березня.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 24 січня 2020 року.

Порядок реєстрації для участі в пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/01/13/probne-zno-2020-zareiestrovano-vzhe-ponad-74-tysiachi-zaiavok”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP