Loading...

Жахлива знахідка: на столичній Оболоні сантехнік, що спустився у підвал будинку, виявив три бездиханних тіла

Жахлива знахідка: на столичній Оболоні сантехнік, що спустився у підвал будинку для ремонту обладнання, виявив три бездиханних тіла

У п’ятницю, 10 січня, на столичній Оболоні в підвалі будинку на вулиці маршала Малиновського знайшли тіла трьох чоловіків.

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Києва, тіла на Оболоні виявив сантехнік, який спустився в підвал для ремонту обладнання. Це сталося близько 11:30.

"За попередніми даними судово-медичного експерта, що оглядав тіла померлих на місці події, ознак насильницької смерті не виявлено. Остаточні причини смерті чоловіків встановить судово-медична експертиза", – повідомили у пресслужбі.

У поліції зазначили, що зібрані матеріали за цим фактом зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень громадян Оболонського управління поліції.

Після проведення перевірки цій події буде надана правова кваліфікація.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1578666755-zhahliva-znahidka-na-stolichniy-oboloni-santehnik-shcho-spustivsya.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP