Loading...

Помпео заявив, що вбивство Сулеймані було необхідним для запобігання неминучій атаці

Помпео сподівається на подальшу деескалацію конфлікту

Держсекретар Майк Помпео 3 січня в інтерв’ю Fox & Friends заявив, що авіаудар, унаслідок якого загинув командир іранського елітного підрозділу "Аль-Кудс" Корпусу вартових ісламської революції генерал-майор Касем Сулеймані, було завдано для запобігання "неминучій атаці". Про це повідомляє Fox News.

Об этом сообщает http://worlddailynewsblog.com

За його словами, розпорядившись завдати авіаудару, президент США Дональд Трамп продемонстрував лідерам Ірану готовність вживати "швидких і рішучих" дій для захисту американців.

Помпео зазначив, що адміністрація Трампа виявила стриманість "перед обличчям десятків атак, спрямованих Іраном проти американських інтересів".

Держсекретар сподівається на деескалацію конфлікту і додав, що якщо лідери Ірану не зроблять кроків у цьому напрямі, Трамп і США готові відповідно відреагувати на це.

Трамп, коментуючи вбивство Сулеймані, заявив, що це потрібно було зробити ще багато років тому.

У ніч на 3 грудня США завдали ракетного удару по міжнародному аеропорту Багдада в Іраку, унаслідок якого загинув Сулеймані.

Разом із ним загинув заступник командувача Сил народної мобілізації Іраку (які підтримують Іран) Абу Махді аль-Мухандіс.

У Пентагоні заявили, що ліквідацію Сулеймані було проведено за вказівкою Трампа. США вважають КВІР терористичною організацією, а Сулеймані – причетним до атак на посольства, військові бази США.

В Ірані пригрозили США "суворою помстою" за смерть генерала Сулеймані.

За даними іранських дипломатів, окрім Сулеймані і аль-Мухандіса, загинуло ще 10 осіб, серед них – охоронці Сулеймані та попутники.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pompeo-zajaviv-shcho-vbivstvo-sulejmani-neobhidno-bulo-dlja-zapobigannja-neminuchoju-ataki-1481632.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP