Loading...

Чернівці закупили 200 сміттєвих урн для оновленого проспекту Незалежності

Чернівці закупили 200 сміттєвих урн для оновленого проспекту Незалежності

У Чернівцях департамент житлово-комунального господарства придбав 200 урн для сміття для проспекту Незалежності загальною вартістю 100 тис₴

Об этом сообщает http://hypersr.com

Про це повідомляє прес-служба міської ради, пише molbuk.ua

Зазначається, що гроші на придбання смітників виділено з міського Фонду охорони навколишнього середовища.

Чернівці закупили 200 сміттєвих урн для оновленого проспекту Незалежності

" Урни придбано після консультацій із двірниками, які їх обслуговуватимуть. До уваги взято якість матеріалу, надійність, зручність в користуванні та обслуговуванні " , – йдеться у повідомленні.

Урни у першу чергу встановлять на проспекті Незалежності відповідно до санітарних норм, решту – у районах багатоповерхової забудови. Про це повідомила начальник відділу Департаменту ЖКГ Лариса Присяжнюк.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/189938-chernivci-zakupyly-200-smittyevykh-urn-dlya-onovlenogo-prospektu-nezalezhnosti.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP