Loading...

НАШІ ГРОШІ – У родичів керівника облпрокуратури знайшли не задекларований «сонячний» бізнес на мільйон доларівРодина прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова володіє «сонячним» бізнесом щонайменше на $1 млн., який прокурор не вказав у своїй декларації. Про це повідомив «Громадський контроль» (Дніпро).


Роман Сосков в органах прокуратури з 1997 р. Їздить на Land Cruiser Prado 2011 року, який зареєстрований на батька-пенсіонера.


Дружина Романа періодично викладає фотографії з автомобіля Lexus LS, але цього автомобіля в декларації немає. Ціна подібного авто може перевищувати 3,5 млн₴


Сосков забув вказати в декларації, що гаражем подружжя користується їх син. Працює Сосков-молодший юристом на підприємстві і їздить на Chevrolet Epica. Поруч з гаражем «ГромКонтроль» знайшов квартиру на 82 кв м, в якій Сосков-молодший мешкає. Квартира в елітному будинку на Мечникова, 7 зареєстрована на матір прокурора, пенсіонерку з Марганця. Зараз ціна такої квартири близько $80 тис.


У селі Миколаївка Новомосковського району на сина Соскова оформлено 3 будинки загальною площею 26 кв м. У Валентина Скатова – батька дружини прокурора – в селі Миколаївка також 3 будинки на23 «квадрата». «Цінність становлять не будинки, а міні-електростанції біля них. Поруч з будинком територія покрита сонячними панелями», – пише «Громадський контроль».


Сонячні панелі розташовані на всіх ділянках родичів Соскова. Частина землі під сонячними станціями відноситься до земель державного запасу.


Будинок Тетяни Скатової (тещі прокурора) вартістю понад 600 тис₴ розташований в елітному котеджному містечку за 300 м від Блакитних озер, також покритий сонячними панелями. Згідно з декларацією, прокурор області користується цим будинком.


Цього літа дружина прокурора купила міні-будинок в Миколаївці, біля якого теж є сонячні панелі.


Загальна вартість всіх сонячних панелей і обладнання перевищує $1 млн. «Громадський контроль» нарахував біля будинків сім’ї більше 5000 сонячних панелей, потужність кожної – 270 Вт. Комплект такого обладнання і підключення 1 кВт на ринку коштує близько $800. $800х1300 кВт=$ 1,04 млн.


Згідно з інформацією з декларацій прокурора за 2011-2018 рр., його сім’я, якби не їла, чи не заправляла машини і не платила за утримання майна, могла б відкласти 5,54 млн₴ Що в п’ять разів менше, ніж вартість тільки виявлених журналістами електростанцій.


У «Громадському контролі» також розповіли, що сім’я Соскових дружить з родиною Олега Рички, який був зампрокурора області (люстрували в 2014). Під його керівництвом працював Сосков.


Одна з родичок Рички, Юлія Олександрівна, реєструвала всю нерухомість, яку купувала родина Соскових, і біля якої потім ставили сонячні панелі.


Під час одного з візитів громадських активістів до Миколаївки робочі, які займаються монтажем, розповіли, що ними керує «Юрій Іванович», і що тільки їх бригада вже змонтувала йому в Миколаївці близько десяти станцій, а всього їх у нього – більше 30.


Ричка Юрій Іванович – брат люструваного прокурора – фактично керує всіма будівництвами сонячних панелей, що підтверджують працівники.


Відповідаючи на питання, чому Сосков не розмістив всі електростанції на одній ділянці, навіщо всі ці складності з Ричкою, будинками і оформленням безлічі дрібних шматків землі, «Громадський контроль» зазначив, що якщо електростанція потужністю до 30 кВт і оформлена на людину, то її приймання здійснює звичайний контролер, а не НКРЕКП.


«Ця схема дозволяє уникнути проходження довгих і дорогих процедур узгодження з київськими чиновниками, в результаті все вирішується на місцевому рівні. Тобто формально все законно. Майже законно», – йдеться в матеріалі.Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2019/12/27/u-rodychiv-kerivnyka-oblprokuratury-znayshly-ne-zadeklarovanyy-soniachnyy-biznes-na-mil-yon-dolariv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Ростислав Кисиль пытается зачистить интернет от журналистских расследований о контрабанде Проститутка и эскортница Черненко Алена ТАЙНАЯ РЕЗИДЕНЦИЯ ГЛАВЫ ГРУППЫ ВТБ - АНДРЕЯ КОСТИНА Отзыв о работе в ООО Химсталькон-Инжиниринг Как Михаил Мишустин связан с убийством Магнитского и кокаиновым скандалом Дмитрий Фирташ: неприкосновенный олигарх для любой власти Кто такой Владимир Родин и что делает для Зеленского? Собянин и рейдеры безнаказанно терроризируют проект «Народный гараж» Как подставные фирмы Леонида Шаймана Леонида Печатникова Богдан  276-ФЗ 155-ФЗ 149-ФЗ Ермак Денис Фирташа «отцепили» от АТО Дзиґа Ярослав Рущишин Азиатское вредневековье. Кенеса Ракишева четвертовали за позор семье Тасмагамбетова Кенес Ракишев под ударом. Назарбаев не простил олигарху предательство Анатолий Редер и чартерные связи Юрий Яковенко Косинский Слуцкер митрополит Єпифаній (Думенко) Філарет (Денисенко) Баядера Нечитайло СМИ  брифинг  ГСИН
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP