Loading...

У Києві заборонили феєрверки на час війни на сході України

Феєрверки на заходах у Києві заборонено рішенням міськради

У Києві заборонили використання феєрверків, салютів та іншої піротехніки на період стримування збройної агресії на сході України. Про це 19 грудня повідомила пресслужба Київської міськради.

Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні в межах затвердження порядку організації та проведення недержавних масових громадських заходів. "За" проголосували 78 депутатів.

Згідно з ухваленим рішенням, заявку на проведення масового заходу потрібно буде подавати не пізніше, ніж за 15 робочих днів до запланованої дати. Якщо для заходу потрібно буде перекривати дороги або змінювати схему руху громадського транспорту, то строк подання заявки становить 45 днів.

У документі потрібно подавати дані про організатора і захід, а також вказувати організаційні питання.

У повідомленні наголошують, що на алеї Героїв Небесної сотні в межах Стіни пам’яті загиблих героїв не можна проводити масові заходи розважального характеру. Організацію подій біля культових споруд потрібно додатково погоджувати із представниками релігійних організацій, у яких вони на балансі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/-u-kijevi-zaboronili-fejerverki-na-chas-vijni-na-shodi-ukrajini-1480025.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP