Loading...

ЗМІ дізналися про плани США вивести з Афганістану 4000 військових

Зараз в Афганістані нараховується від 12 до 13 тисяч військовослужбовців. — ЗМІ дізналися про плани США вивести з Афганістану 4000 військових
Зараз в Афганістані нараховується від 12 до 13 тисяч військовослужбовців.


Коли саме розпочнеться виведення військ, не повідомляється, але відомо, що воно буде поетапним

Об этом сообщает http://web-deposit.com


Адміністрація президента США Дональда Трампа має намір оголосити про виведення понад чотирьох тисяч військовослужбовців з Афганістану на початку наступного тижня.


Про це повідомляє NBC з посиланням на джерела.


Зазначається, що всього в результаті виведення з Афганістану піде від восьми до дев’яти тисяч американських солдатів.


Коли саме розпочнеться виведення військ, не повідомляється, але відомо, що воно буде поетапним і відбудеться протягом декількох місяців.


Зараз в Афганістані нараховується від 12 до 13 тисяч військовослужбовців.


До слова, у листопаді президент США здійснив несподіваний візит до Афганістану на американську базу, щоб привітати військових з Днем подяки.


Трамп в Афганістані також заявив про можливу мирну угоду з «Талібаном».


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/zmi-diznalisya-pro-plani-ssha-vivesti-z-afganistanu-4000-viyskovih-646857.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP