Loading...

"Розплата за корупцію": у "Нафтогазі" пояснили, чому підняли ціну на газ

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що підвищення ціни на газ – це розплата за некомпетентність і корупцію в уряді.

Про це він написав у "Фейсбуці" в суботу, 14 грудня, коментуючи новину про підвищення ціни на газ для населення в січні 2020 року на 28,59% – до 5,5 тис. Гривень за тисячу кубометрів.

Новини
В Україні встановили нову ціну на газ для населення: скільки заплатимо

"А от якби був збільшений власний видобуток і підвищений рівень енергоефективності, то ціна на газ би не зросла, а впала. Оскільки Україна у 2020 році могла б експортувати газ, а не імпортувати, і тому б ринкова ціна була б значно нижчою. І питання ціни на газ вже не могло би використовуватися для політичних спекуляцій. От так ми розплачуємося за некомпетентність і корупцію", – висловився Вітренко.

У коментарях він додав, що видобутку власного газу заважав уряд Володимира Гройсмана, який не видавав ліцензії. Але зазначив, що проблема не тільки в ньому.

"[Кабмін] заважав. І не тільки Кабмін. Мова йде про систему, а усталених порядках. Одні не дають дозволу, інші не можуть застосовувати нові технології. І все замішано на корупції. Компетенція менш важлива ніж лояльність. Адже хочеться зберегти владу і нажитися. А в результаті страждає вся країна", – написав Вітренко.

"Розплата за корупцію": у "Нафтогазі" пояснили, чому підняли ціну на газ

Юрій Вітренко

Ціна на газ

Ціна на газ

Як повідомляв OBOZREVATEL, у січні 2020 року приватні споживачі платитимуть за газ 5500 грн за тисячу кубометрів.

Напередодні міністр енергетики Олексій Оржель запідозрив, що "Нафтогаз" штучно завищував ціни на газ для населення в кінці 2019 року.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "Ціна на газ" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/rozplata-za-koruptsiyu-u-naftogazi-poyasnili-chomu-pidnyali-tsinu-na-gaz.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP