Loading...

Херсонці у листопаді купили нових авто на 4 млн доларів

Херсонці у листопаді купили нових авто на 4 млн доларів

Минулого місяця у Херсоні та області придбали 145 нових автомобілів, за кожен з яких в середньому платили $29 тис.

Сума витрат у листопаді в регіоні склала $4 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 26 авто на суму $450 тис. Також попитом користувалися Toyota і Kia, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед авто В-класу херсонці найчастіше купували Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі –Renault Logan MCV. Універсал Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Mazda 6 Wagon. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, у листопаді українці придбали 8,5 тис нових автомобілів на суму $270 млн. Порівняно з листопадом минулого року продажі виросли на 20%. Серед цих авто були й «люксові» авто. Так, українці придбали два Mercedes S-Class Maybach по $240 тис, два Bentley Bentayga по $300 тис і три Rolls Royce Cullinan по $450 тис.

У жовтні в Херсоні та області придбали 190 нових автомобілів. Це на 45% більше, ніж у жовтні минулого року.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/48300-khersontsi-u-lystopadi-kupyly-novykh-avto-na-4-mln-dolariv”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP