Loading...

"Брат Вова, скорей узнавай брата Умида!": Путінські пропаг*ндони вмовляли двійника Зеленського з Середньої Азії визнати себе близьким родичем президента України

"Щедроти" мільярдерів Кремля від пропаганди простягались до "астрономічних" $500.
Умід Ісабоєв. Фото: скріншот з відео.
У Росії вигадали новий фейк про Володимира Зеленського. Пропагандисти одного з видань вирішили підставити президента України, повідавши про те, що у нього нібито є єдинокровний брат, який живе в Москві, передають

Правда, провокація дешевих російських журналістів, для яких немає нічого святого, провалилася. Як розповів Влодимир Єраносян, продюсер "двійника Зе" Уміда Ісабоєва з Узбекистану, представники росЗМІ хотіли провести черговий "інформаційний вкид", в якому фігурував президент України і його двійник.

Об этом сообщает http://pogrebishche.in.ua

"Умід отримав пропозицію від журналіста одного з популярних ресурсів про участь в явній провокації проти президента України. Провокація полягала б у тому, щоб Умід зробив зізнання, що його батько, будучи молодим бував в Україні і можливо Володимир Зеленський не просто схожий на Уміда, а є його єдинокровним братом. Ці діячі збиралися заплатити Уміду 500 доларів за явну брехню, яка могла б вплинути на його репутацію, зганьбити членів його сім’ї", — розповів продюсер пародиста і додав, що Умід не хоче "дешевого піару".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/brat-vova-skorei-uznavai-brata-umyda-putinski-propahndony-vmovlialy-dviinyka-zelenskoho-z-serednoi-azii-vyznaty-sebe-blyzkym-rodychem-prezydenta-ukrainy-307502.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP