Loading...

В Індії спалахнули масові протести через закон про громадянство – є загиблі

В Індії спалахнули масові протести через закон про громадянство – є загиблі
Фото: Twitter.com/akshaykolkata


В результаті вогнепальних поранень загинули дві людини

Об этом сообщает http://n-t-l.net


У місті Калькутта індійського штату Західна Бенгалія спалахнули масові протести через закон про уточнення громадянства, в результаті чого загинули дві людини.


Про це повідомляє ВВС.


Поліція повідомила про двох загиблих в результаті вогнепальних поранень, 25 поранених протестувальників і 50 травмованих поліцейських. Ще 85 демонстрантів були арештовані і тисячі затримано.


Закон про уточнення громадянства передбачає, що немусульманські біженці з Афганістану, Пакистану чи Бангладешу, які втекли від релігійних переслідувань в Індії до 2015 року, мають право отримати громадянство країни. Таке право не залежить від того, чи вони потрапили в Індію незаконно.


Читайте також: Хвороби та моторошні умови для життя. Як виглядає табір для мігрантів на острові Лесбос.

Як повідомлялося, Індія та Пакистан відкрили безвізовий коридор для прочан.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/v-indiji-spalahnuli-masovi-protesti-cherez-zakon-pro-gromadjanstvo-je-zagibli-646824.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP