Loading...

Туреччина починає будівництво каналу, що з’єднає Мармурове та Чорне моряРеалізація проекту будівництва каналу «Стамбул» протяжністю 45 кілометри, що має на меті розвантажити протоку Босфор, буде розпочато найближчим часом із проведення тендеру.

Об этом сообщает http://bestportal.org


Про це розповів президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

«Ми найближчим часом розпочнемо будівництво каналу «Стамбул» з проведення тендеру. Канал «Стамбул» — це проєкт захисту Босфору від серйозної катастрофи», — повідомив він.

Президент Туреччини також розкритикував тих, хто вважає недоцільним будівництво каналу.

Канал «Стамбул» — наймасштабніший та найамбітніший проєкт в історії сучасної Туреччини, який має з’єднати Мармурове та Чорне моря. Штучний канал довжиною 45 км, шириною до 400 м та глибиною до 25 м має пролягти по території районів Кючюкчекмедже, Сазлидере и Дурусу.

Очікується, що його пропускна здатність складатиме 160 кораблів щодня, на каналі планується збудувати 10 мостів.

Босфор на разі має пропускну здатність 25 тисяч кораблів на рік, але насправді ця цифра складає більше 40 тис. кораблів. Через значний попит кораблям доводиться чекати в черзі на прохід каналу по кілька днів.

Уряд оголосив про намір будівництва каналу ще в 2011 році, але реалізацію відкладали кілька разів через фінансові та екологічні питання. Екологи проти будівництва штучного каналу, вони переконують, що канал зашкодить підземним водним ресурсам Стамбула та несе загрозу Мармуровому морю, також призведе до посилення урбанізації регіону та ризиків соціального характеру.

Вартість проєкту за попередніми підрахунками складе 50 млрд доларів США.

«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/turechchina-pochina-bud-vnitstvo-kanalu-shcho-z-dna-marmurove-ta-chorne-morya”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP