Loading...

У фіолетовому костюмі і з насиченим макіяжем: новий лук першої міністерки Шотландії Ніколи Стерджен

У фіолетовому костюмі і з насиченим макіяжем: новий лук першої міністерки Шотландії Ніколи Стерджен

Вчора у Британії відбулися позачергові парламентські вибори, згідно яких Шотландська національна партія (SNP) взяла 48 із 59 місць у парламенті. З цього приводу в Единбурзі виступила перша міністерка Шотландії Нікола Стерджен. Вона заявила про те, що високий результат на виборах дає право вимагати від Лондона дозволу на проведення другого референдуму про незалежність.

Нікола постала у фіолетовому костюмі, який складався з сукні-футляра і приталеного жакета, який вона доповнила ніжно-рожевими туфлями.

Никола Стерджен

Стерджен зробила собі акуратну укладку і насичений макіяж: верхні повіки політикиня підвела чорним олівцем, а на губи нанесла рожеву помаду. У вухах були її улюблені сережки-кнопки.

Никола Стерджен

Вчора на щотижневому засіданні парламенту Нікола продемонструвала ефектний діловий аутфіт у двобортному жакеті свого улюбленого червоного кольору, який гармонійно поєднала з чорними прямими штанями і білим топом.

Никола Стерджен

Фотогалерея Стильні образи першої міністерки Шотландії Ніколи Стерджен (18 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/u-fioletovomu-kostyumi-i-z-nasichenim-makiyazhem-noviy-luk-pershoyi-ministerki-shotlandiyi-nikoli-sterdzhen-1459608.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP