Loading...

У Вінниці лише 22,6% водіїв користують пасками безпеки – результати дослідження

У 2019 році Вінниця посіла тринадцяте місце у рейтингу українських обласних центрів за кількістю водіїв, що пристібаються пасками безпеки. Згідно результатів всеукраїнського дослідження, проведеного ГО «Vision Zero» та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії «За безпечні дороги», — 22,6% пристебнутих водіїв у Вінниці.

Об этом сообщает http://wheel.cash

«У кожному місті заміри проводились у щонайменше трьох локаціях, розташованих в різних частинах міста. Результати заокруглені до першого знаку після коми. Статична похибка складає 3% з довірчим інтервалом 95%. Згідно з методологією, до дослідження включено водіїв легкових, вантажних автомобілів, мікроавтобусів та не включено водіїв маршрутного міського, приміського та міжміського громадського транспорту.

Спостерігачі використовували візуальний метод, обираючи максимально зручні для спостереження місця, щоб мінімізувати ймовірність помилок або неможливість виявити наявність чи відсутність паска безпеки на плечі водія. Спостерігачі заповнювали спеціальні форми підрахунку та робили фотографії на місці спостережень. Результати спостережень з кожного міста перевірено координатором та керівником дослідження, за потреби проведена їх верифікація», — йдеться в поясненні до результатів опитування.

У Вінниці спостерігали на чотирьох «точках». Із 921 водія лише 199 були пристебнутими, що складає 22,6%. Варто зазначити, що цьогорічний показник дещо зменшився, адже у 2018 році він становив 22,8%.Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/u-vinnytsi-lyshe-22-6-vodiyiv-korystuyut-paskamy-bezpeky-rezul-taty-doslidzhennya.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP