Loading...

Речниця Зеленського не знає про інтерв’ю російським пропагандистам

В Офісі президента нічого не знають про інтерв’ю українського президента Володимира Зеленського російським пропагандистам.

Об этом сообщает http://kharid-posti.com


Джерело: Liga.net з посиланням на коментар прессекретарку президента Юлії Мендель


Пряма мова: "Я нічого про це не знаю. Ніякого інтерв’ю з ними я не організовувала"


Що було раніше: Російський телеканал "Росія 1" повідомив, що президент України Володимир Зеленський дав перше повноцінне інтерв’ю російським журналістам.


Канал обіцяє показати інтерв’ю в неділю в передачі "Москва. Кремль. Путін"


Передісторія:


  • Знімальна група російського пропагандистського каналу Міноборони РФ "Звєзда" прилетіла до Києва і похизувалася репортажем з Майдану Незалежності.
  • На пресконференції в Парижі після переговорів у "нормандському форматі" президент України Володимир Зеленський, реагуючи на питання російських журналістів, сказав зокрема наступне:
  • "Ви приїдьте, я вам особисто покажу. Тільки щоб реально. Не так, як ваші, є там товариш Соловйов (Володимир — російський пропагандист — ред.) – весело говорить в Москві, що відбувається – а я завжди кажу, а ви приїдьте прямо, що у нас відбувається, подивіться, походіть ніжками, ручками, "глазкамі". Нічого страшного, я думаю, туфлі Бріоні, чи що там, не запачкає людина".


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/13/7234710/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP