Loading...

Доведеться чекати SMS: українців попередили про важливе нововведення з пенсіями

З 1 січня Пенсійний фонд зможе надавати електронні послуги через мобільний додаток доступу до персональної сторінки користувача.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com


Про це йдеться у відповідній постанові Пенсійного фонду.


Зареєструватися на веб-порталі можна, подавши заяву до органу Пенсійного фонду особисто з пред’явленням засвідчують документів. У разі подачі заяв через уповноваженого представника до заяви додаються документи, що підтверджують його повноваження.


Реєстрація на веб-порталі осіб, які мають кваліфікований електронний підпис або платіжну картку, одночасно є пенсійним посвідченням, здійснюється автоматично.


Новий сервіс передбачає надання документів для призначення пенсії в електронному вигляді. Про прийняття рішення про призначення пенсії повідомлять електронною поштою або SMS. Отримати посвідчення можна буде у фонді.


Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо, що українців чекають одразу два "сюрпризи" з пенсіями в 2020 році.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-12-12/pridetsya-jdat-sms-ukraintsev-predupredili-o-vajnom-novovvedenii-s-pensiyami/182850”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP