Loading...

Прямо порушує Конституцію України: "Батьківщина" виступила проти Закону про особливий статус Донбасу

Фракція "Батьківщина" не голосувала за Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (№2569).

Об этом сообщает http://cardex.city


Про це повідомила Юлія Тимошенко в коментарі журналістам.


"Наша фракція жодного разу не голосувала за Закон про особливий статус Донбасу, тому що це, по суті, створення держави в державі, створення Придністров‘я. Це була політика Порошенка, і сьогодні вона продовжується", – зауважила Тимошенко.


У свою чергу, перший заступник Голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв з парламентської трибуни заявив, що зазначений закон "нікчемний і абсурдний", оскільки прямо порушує Конституцію України та унеможливлює повернення окупованих територій.


"Він передбачає створення загонів народної міліції, формування судів та прокуратури винятково за погодженням з органами влади на цій території. Цим законом фактично заморожується сьогоднішній стан, або навіть гірше", – наголосив народний депутат.


За словами політика, закон також фактично гарантує звільнення від кримінальної відповідальності людей, які чинили під час окупації важкі злочини.


"Чи не Зеленський казав, що все це буде змінено? Навіщо ми тоді взагалі проводили вибори президента?", – обурився Сергій Соболєв.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-12-12/pryamo-narushaet-konstitutsiyu-ukrainyi-batkivschina-vyistupila-protiv-zakona-ob-osobom-statuse-donbassa/182844”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP