Loading...

У Росії терміново зняли з ефіру серіал «Слуга народу»: що сталося

Телеканал ТНТ, який раніше анонсував показ серіалу “Слуга народу” з Володимиром Зеленським у головній ролі, замінив показ на «Інтернів».

Об этом сообщает http://load-bit.net

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пишуть «Ведомости».Loading...

У телепрограмі ТНТ відбулися зміни. Замість серіалу «Слуга народу» вийдуть серіали «Інтерни» і «СашаТаня».

В ТНТ заявили, що спочатку не збиралися показувати в ефірі більше трьох перших серій серіалу «Слуга народу», а цілком перший сезон можна буде побачити в онлайн-кінотеатрі Premier. Анонс телеканалу, що серії будуть щодня виходити в ефірі, нібито був маркетинговим ходом по підвищенню впізнаваності платформи.

При цьому, як пишуть журналісти, напередодні не було згадок про серіалу «Слуга народу» на платформі. Premier опублікували кілька епізодів серіалу, потім з’явилося повідомлення про початок показу.

Зазначимо, в травні «Яндекс» придбав ексклюзивні права на показ серіалу в інтернеті на території Росії. «Слугу народу» показують в онлайн-кінотеатрі «КиноПоиск» (володіє «Яндекс»).

Напередодні в Кремлі заявили, що Володимир Путін не буде дивитися серіал «Слуга народу», у якому головну роль відігравав президент України Володимир Зеленський.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/12/u-rosiyi-terminovo-znyaly-z-efiru-serial-sluga-narodu-shho-stalosya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP