Loading...

"Я дбаю про ветеринарів": у Росії жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ. Фото

В Орлі (Росія) вивісили соціальний білборд, на якому переплутали ветеранів з ветеринарами.

Об этом сообщает http://nbnews.top

Фотографію конфузу опублікували журналісти видання "InfoOrel". На білборді зображений літній чоловік з бойовими нагородами і текстом "Я дбаю про ветеринарів разом з "Волонтерами Перемоги".

У пресслужбі облправління відзначили, що рекламне агентство "Чотири сезони" випустило рекламу без узгодження тексту з замовником.

В Орлі жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ

В Орлі жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ

Новини
"Орден Сутулого": в армії Росії зганьбилися через нагороди СРСР

"Помилка в рекламному матеріалі "Я дбаю про ветеранів разом з Волонтерами Перемоги", розміщеному на електронному табло в місті Орел, була допущена субпідрядником – рекламним агентством "Чотири Сезону". У даний час замовником пред’явлена вимога до підрядника про розміщення федерального макета з коректним текстом", — повідомили в уряді.

Як писав OBOZREVATEL, в Японії головнокомандувач Військово-морських сил країни влаштував публічний тролінг своєму колезі з Росії. Під час офіційної зустрічі він сфотографувався з гостем на тлі портрета адмірала Хейкатіро Того. Саме під його керівництвом зазнали нищівної поразки російської 2-ий ескадрі Тихоокеанського флоту в Цусімському битві під час Російсько-японської війни 1904-1905 років.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/ya-dbayu-pro-veterinariv-u-rosii-zhorstko-osoromilisya-reklamoyu-pro-uchasnikiv-vvv-foto.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP