Loading...

"Я дбаю про ветеринарів": у Росії жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ. Фото

В Орлі (Росія) вивісили соціальний білборд, на якому переплутали ветеранів з ветеринарами.

Об этом сообщает http://nbnews.top

Фотографію конфузу опублікували журналісти видання "InfoOrel". На білборді зображений літній чоловік з бойовими нагородами і текстом "Я дбаю про ветеринарів разом з "Волонтерами Перемоги".

У пресслужбі облправління відзначили, що рекламне агентство "Чотири сезони" випустило рекламу без узгодження тексту з замовником.

В Орлі жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ

В Орлі жорстко осоромилися рекламою про учасників ВВВ

Новини
"Орден Сутулого": в армії Росії зганьбилися через нагороди СРСР

"Помилка в рекламному матеріалі "Я дбаю про ветеранів разом з Волонтерами Перемоги", розміщеному на електронному табло в місті Орел, була допущена субпідрядником – рекламним агентством "Чотири Сезону". У даний час замовником пред’явлена вимога до підрядника про розміщення федерального макета з коректним текстом", — повідомили в уряді.

Як писав OBOZREVATEL, в Японії головнокомандувач Військово-морських сил країни влаштував публічний тролінг своєму колезі з Росії. Під час офіційної зустрічі він сфотографувався з гостем на тлі портрета адмірала Хейкатіро Того. Саме під його керівництвом зазнали нищівної поразки російської 2-ий ескадрі Тихоокеанського флоту в Цусімському битві під час Російсько-японської війни 1904-1905 років.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/ya-dbayu-pro-veterinariv-u-rosii-zhorstko-osoromilisya-reklamoyu-pro-uchasnikiv-vvv-foto.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP