Loading...

В Німеччині помер колишній мер Москви Юрій Лужков

В Німеччині помер колишній мер Москви Юрій Лужков

У вівторок, 10 грудня, на 84-му році життя помер відомий російський політик, колишній мер Москви Юрій Лужков. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Об этом сообщает http://biznes-expert.com

Причини смерті наразі не повідомляються, але відомо, що останні роки Лужков сильно хворів. За попередніми даними, він помер в клініці у Мюнхені, де йому робили операцію на серці.

Хто такий Юрій Лужков

Юрій Лужков — російський державний і політичний діяч. Другий за рахунком мер Москви. Лужков керував російською столицею 18 років. 28 вересня 2010 року тодішній президент Дмитро Медведєв відправив його у відставку «у зв’язку з втратою довіри». Співголова владної партії «Єдина Росія», але після відставки подав заяву про вихід із партії.

Критики звинувачують Лужкова в потуранні корупції, необгрунтованому зносу будинків, що мають історичну цінність, порушенні міського ландшафту, засміченню міста скульптурами «сумнівної художньої цінності». Одним з пунктів критики Юрія Лужкова також часто називають статки його дружини Олени Батуриної, котрі за оцінками Forbes складають 2,3 млрд доларів.

Лужков заперечував належність Криму і Севастополя до України і виступав проти ратифікації україно-російського договору зі взаємним визнанням кордонів. Через його провокативні заявив йому заборонили в’їзд до України ще у 2008 році. В 2010 році, за ініціативи тодішнього президента Віктора Януковича, заборону на в’їзд зняли.

Також Лужков початку 2000-х підтримував сепаратизм Абхазії і Південної Осетії, через що у 2017 році йому закрили в’їзд до Грузії.


Джерело статті: “https://zaxid.net/pomer_yuriy_luzhkov_biografiya_kolishnogo_mera_moskvi_n1494371”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP