Loading...

На що погодився Путін на саміті "четвірки": перші подробиці

У підсумковому комюніке саміту "нормандської четвірки" буде внесено правки до деяких з пунктів, на які погодилася Росія.

Об этом сообщает http://otgoloski.net


Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела в українській делегації.


Цю ж інформацію підтверджує російський Telegram-канал Резидент.


"Сьогодні нас чекають два проривних пункту, які зрушать з місця ситуацію на Донбасі. Росія згодна на обопільні компроміси по мінським угодами і трансформувати деякі пункти, але без зміни структури договору", — сказано в повідомленні.


Крім того, колишній народний депутат Ігор Мосійчук поділився схожою інформацією в своєму Telegram-каналі.


"РФ погодилася на трансформацію Мінських угод. На скільки покаже рамкову угоду. Джерела в українській делегації кажуть, що нібито погоджено два пункти які повинні істотно змінити ситуацію на Донбасі!" — уточнив екс-нардеп.


Як повідомляв "Апостроф", раніше почалася зустріч лідерів "нормандської четвірки", присвячена врегулюванню ситуації на Донбасі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-12-09/na-chto-soglasilsya-putin-na-sammite-chetverki-pervyie-podrobnosti/182570”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP