Loading...

Діють по крупному: в мережі показали фото грабежу Криму росіянами

У мережі показали свіжі фото з анексованого Криму, окупанти нахабно грабують півострів — цього разу крадуть пісок.

Об этом сообщает http://marketingmix.com.ua


Про це повідомляє блогер RoksolanaToday & Крим25% в Twitter.


"Гавань пісок краде. І чим довше ми чекаємо по Криму, тим менше українського Криму повернеться у всіх сенсах. Бакальская коса — мінус 33 гектара", - йдеться в повідомленні."Цей пісок йде на будівництво доріг в Криму", "Так у Порошенка запитай, навіщо він Крим віддав", "Чи вміють тільки грабувати, вбивати і руйнувати", - пишуть в коментарях.Як повідомляв "Апостроф", в мережі показали свіже фото з окупованого Севастополя, а зокрема Туристського ставка, який знаходиться між Орлиним і кизиловим і вже практично висох .


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-12-09/deystvuyut-po-krupnomu-v-seti-pokazali-foto-grabeja-kryima-rossiyanami/182552”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP