Loading...

Microsoft припиняє підтримку мобільної версії Windows 10


Компанія Microsoft у вівторок, 10 грудня, припинить підтримку мобільної версії Windows 10. Як повідомляє Slash gear, компанія має намір зосередитися на розвитку своєї наступної платформи для мобільних пристроїв.

Об этом сообщает http://donbas.top

Наголошується, що телефони під управлінням Windows Phone і Windows 10 Mobile не будуть отримувати жодні оновлення, в тому числі, оновлення безпеки. Телефони продовжать працювати і Microsoft не заявляла про припинення доступу до магазину додатків Microsoft Store. Разом з тим, компанія вже порекомендувала користувачам змінити платформу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше Microsoft анонсувала складаний планшет Surface Neo, який працює під управлінням операційної системи Windows 10Х. У складеному вигляді пристрій нагадує металевий блокнот Moleskin, але всередині оснащений двома дисплеями діагоналлю дев’ять дюймів.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/microsoft-pripinyaye-pidtrimku-mobilnoyi-versiyi-windows-10-332367_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP