Loading...

Закарпатців запрошують відпочити та оздоровитись у садибі "Іванчо Бірток"

Закарпатців запрошують відпочити та оздоровитись у садибі "Іванчо Бірток"

На перший погляд Україна здається всім відомою і обкатаною вздовж і впоперек. Але це тільки на перший погляд. Поїхавши в будь-який куточок нашої країни, ви будете приємно здивовані і вражені тим, скільки ще приємних сюрпризів вона ховає.

Одне із значимих місць — це Закарпаття, де ви поринете в надзвичайний світ природи і заодно зможете оздоровити свій організм. У чарівному селі Косонь, що на Берегівщині, знаходиться відомий оздоровчий комплекс «Термальні води Косино». Особливістю комплексу є вигідне розташування на межі залягання термальних мінеральних вод, що проходять через багато європейських країн: Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Швейцарії та ін.

Об этом сообщает http://web-deposit.com

Цілюща вода, що в басейнах, піднімається в них з глибини 1190 метрів, а з глибини близько 90 метрів її насосами закачують і охолоджують з +510 до +410C. Курорт в Косино — це термальні води, європейський готель, хороший ресторан Чарда і багато інших розваг, які забезпечать неповторний відпочинок і безліч яскравих емоцій.

Садиба «Іванчо Бірток» — ідеальне місце для відпочинку та оздоровлення

На території комплексу «Термальні води Косино» розташований готель Iванчо Бірток, її ще називають королівським відпочинком для всієї сім’ї. Щороку тисячі туристів тут проходять курс лікування та оздоровлення. В розпорядженні гостей готелю безкоштовна автостоянка, Wi Fi, для маленьких гостей передбачена ігрова кімната та інші переваги.

Цілющі властивості термальних вод Косино

На території садиби «Іванчо Бірток» до послуг всіх відпочиваючих є кілька басейнів. Найбільший з них знаходиться під відкритим небом і цілий рік вода тут завжди однакова + 410 C. Є інші басейни менші за розмірами, але вода в них такої ж температури. Є ще басейн, який відкритий тільки влітку, температура води в ньому + 210C. У спекотну літню погоду тут працює аква-бар, де можна спробувати прохолодні напої, не виходячи з води.

Також є унікальні ванни Кнайпа, де потрібно стояти в кожній з них однією ногою по 1 хв. Температура води в них різна — від 10 0C до 40 0C. Завдяки такій процедурі зміцнюються стінки судин, зменшується запалення, стихає біль і поліпшується самопочуття всього організму. Термальні води Косино рекомендуються людям, що страждають від болю в ногах, судом нижніх кінцівок і варикозних захворювань. Для діточок є спеціальний дитячий басейн, де температура води становить +32 0C.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/729132”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Казинец Леонид Иванов Валерий Антипина Наталья Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры Ирина Долозина и подковерные «скрутки» НДС: удивительная история Миллиардера Михальченко «закрыли» за воровство церковных раритетов? Раскрыты денежные схемы брата губернатора Воробьёва Золотов vs Навальный: почему директор Росгвардии пошел по пути Усманова «Ферзь» из «Сколково» возьмется за автомат? «Комбинатор» Евгений Ройтман выходит на поиски «богатенького Буратино» Кто стоит за новым директором «Ленфильма»? Сын беглого авторитета Андрея Вихарева не платит налоги и завоёвывает гордуму Екатеринбурга Мисак Хидирян зачищает интернет в надежде спастись от санкций СНБО В Париже для управделами президента не разложили диван Олександр Перцовський Барбул Павел Алексеевич открыл фейковый стартап на наворованное в украинской армии Гордеев поставил крестника на Орел? Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов Чиновник или госолигарх? Павел Ливинский запутался в «Россетях» Кто такой Шодиев Фаттах Каюмович? Биография и досье «Дымовая завеса» Мельниченко ВЭБ получил ЦСКА. Что важно знать о самой крупной футбольной сделке принес \"распил\" почтальон Печкин Это я Александр Геннадьевич и Игорь Валерьевич дерутся из-за денег Гущин Юрий Флоридан
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP