Loading...

Путін і Лукашенко в Сочі не підписали ніяких документів

Путін і Лукашенко в Сочі не підписали ніяких документів
Путін і Лукашенко в Сочі не підписали ніяких документів

За результатами зустрічі в російському Сочі президенти Білорусі та РФ Олександр Лукашенко та Володимир Путін не домовилися про підписання жодних документів щодо інтеграції.

Об этом сообщает http://kompr2.top

Зустріч між білоруським і російським президентами тривала п’ять із половиною годин.

Після неї вони не виходили до преси, а лише обмінялися подарунками і попрощалися, – передає Громадське. Як повідомив міністр економічного розвитку Росії Максим Орєшкін, під час перемовин сторони зблизили свої позиції, зокрема стосовно питання нафти та газу.

Він також сказав, що наступна зустріч Лукашенка й Путіна запланована на 20 грудня. За словами Орєшкіна, за результатами зустрічі 7 грудня білоруський і російський уряди оновлять документи щодо інтеграції, які представники обох держав розробляли протягом місяців. Про результати повідомлять прем’єр-міністрів і керівників держав.

Очікувалося, що на зустрічі лідерів Білорусі та РФ 7 грудня буде підписано документ щодо інтеграції. Проти цього виступила частина білорусів, які організували непогоджені акції.

На мітинги, які тривали 5 годин, вийшло біля тисячі людей.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/345366-putin_i_lukashenko_v_sochi_ne_pidpisali_nijakih_dokumentiv”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP