Loading...

Секретна камера Tesla на гарячому спімала вандала

Електромобіль Tesla Model 3 можна сміливо назвати однією з найбільш захищених машин в світі. І все завдяки бортовий камері, яка в режимі 24/7 моніторить все те, що відбувається навколо авто.

Ця камера, що працює у "дозорному" режимі Sentry Mode, не один раз ловила різних злодіїв та вандалів – наприклад, пару місяців назад вона зняла чоловіка, який вирішив подряпати кузов новенької "трійки". І ось тепер, як з’ясував OBOZREVATEL, був на гарячому зафіксований ще один неприятель – чоловік, який з незрозумілих причин захотів проколоти колесо власнику Tesla Model 3.

На відео добре видно, як до машини підходить людина, яка дістає з гаманця кишеньковий ніж і починає наносити удари по колесу. Проте оскільки камера чітко зафіксувала його обличчя, думаємо, затримка вандала – питання часу.

Новини
Як стати власником Tesla Cybertruck за $ 50
Чоловік дряпає кузов Tesla Model 3

Чоловік дряпає кузов Tesla Model 3

Alan Tweedie, twitter

Залишається сподіватися, що в майбутньому завдяки ось таким ось технологіям від Tesla кількість актів вандалізмів зменшиться.

Раніше OBOZREVATEL оприлюднив відео з епічність розбиранням на дорозі двох власників Toyota Land Cruiser Prado.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/sekretna-kamera-tesla-na-garyachomu-spimala-vandala.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP