Loading...

Пожежа в одеському коледжі: під завалами знайдені ще два тіла. Фото, відео

Кількість жертв масштабної пожежі в Одесі зросла. Рятувальники знайшли під завалами ще два тіла.

Як повідомили у прес-службі ГУНП в Одеській області, у згорілій будівлі на Троїцькій знайдене ще одне жіноче тіло. Особа загиблої встановлюється.

Водночас заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Крицький заявив журналістам, що знайдене також тіло загиблого чоловіка (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Новини
"Я вимагаю!" Зеленський виступив із гучною заявою після пожежі в Одесі
Пожежа в одеському коледжі: під завалами знайдені ще два тіла

Пожежа в одеському коледжі: під завалами знайдені ще два тіла

odessa.online

Пожежа в одеському коледжі: під завалами знайдені ще два тіла

Пожежа в одеському коледжі: під завалами знайдені ще два тіла

Таким чином, станом на 15:30 6 грудня у списку зниклих безвісти в результаті пожежі в одеському коледжі лишилося 12 осіб

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 5 грудня близько 18:00 з-під завалів дістали перше знайдене тіло. Загибла Анна Бортюк працювала в коледжі викладачкою математики та інформатики.


  • Крім того, ввечері 5 грудня знайшлася одна зі зниклих безвісти. Це жінка 1981 р.н., яку звуть Руслана.


  • Місцеперебування ще 11 осіб невідоме.


  • Пожежа, яка вранці 4 грудня спалахнула в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, за офіційними даними забрала життя трьох людей.


Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пожежа в коледжі Одеси" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/odesa/accident/pozhezha-v-odeskomu-koledzhi-pid-zavalami-znajdeno-druge-tilo.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP