Loading...

У пастці між Путіним і Трампом: Зеленський потрапив на обкладинку Time, фото

Президент України Володимир Зеленський постав в образі "людини посередині" — особи, здатного втрутитися в канал комунікації між лідерами США і Росії Дональдом Трампом і Володимиром Путіним.

Об этом сообщает http://chinovnic.info


"Людина посередині. Український президент Володимир Зеленський спійманий в пастку між Путіним і Трампом", — говорить заголовок передовиці американського журналу Time із зображенням на обкладинці українського лідера.Значення цього терміна, який все частіше використовує західна преса щодо президента Зеленського пояснив екс-представник президента України в АР Крим Борис Бабин в своєму пості в соцмережі Facebook.


"Сам термін взятий з криптографії і означає особу, здатну втрутитися в своїх цілях в прихований канал комунікації між іншими, і тут під цими" іншими "розуміються Трамп і Путін. Що ж, для нинішнього стану справ в Україні і в світі це насправді дуже і дуже непогано ", — вважає Бабин.


Як повідомляв Апостроф, раніше колишня заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль звинуватила Офіс президента України Володимира Зеленського в спробах приховати інформацію про замороження американської військової допомоги.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2019-12-05/v-lovushke-mejdu-putinyim-i-trampom-zelenskiy-popal-na-oblojku-time-foto/182230”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP