Loading...

З’явилися фото і відео нецензурної переписки, яка викликала бійку "слуг народу" в Раді

У мережі опубліковано фрагменти переписки, що послужила приводом для бійки у Верховній Раді, із внутрішнього чату фракції "Слуги народу", в якій народний депутат Гео Лерос відповів нецензурщиною на пропозицію Ірини Верещук не вживати мати.

Об этом сообщает http://informburo.net

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на видання "Букви".

Судячи з опублікованого фото з чату "Sluga Speakers", пані Верещук зробила зауваження своєму колезі Гео ЛЕРОС щодо вживання в загальній листуванні нецензурної лексики.

"Якщо дозволите, то просила б без матів писати, пан Гео, а посміємося завтра разом, ок?" — написала Верещук.

Лерос відповів матом: "Нех * й робити".

Верещук знову звернулася до колеги по фракції, закликаючи його вибачитися. "Сподіваюся, ви знайдете час вибачитися за мати, а решта — все обговоримо спокійно і виважено, якщо ви на таке здатні. З повагою ", — написала вона.

Гео Лерос знову відповів грубо: "У мене щільний графік, років через 8 давай".

Судячи з відео, цю переписку Ірина Верещук демонструвала комусь із поруч сидять народних депутатів. Після цього сталася бійка між Максимом Бужинським і Гео Лерос.


Як повідомляв "Апостроф", в мережі з’явилася кумедна фотожаба на бійку між народними депутатами з "Слуги народу".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-12-05/poyavilis-foto-i-video-netsenzurnoy-perepiski-vyizvavshey-draku-slug-naroda-v-rade/182214”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP