Loading...

​На росТВ показали "розмову Зеленського" з пропагандисткою Скабєєвою: відео

Російська телеведуча і пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва заявила про телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Об этом сообщает http://lustration-kz.org


Відео ефіру пропагандистської програми "60 хвилин" опублікували в YouTube.


На кадрах показано, що Скобєєва зателефонувала нібито Зеленському. У коментарях користувачі написали свою версію, що насправді вона говорила з двійником українського президента.


Відзначимо, що Скабєєва анонсувала в своєму Telegram-каналі розмову із Зеленським як якусь сенсацію. Насправді розмови не вийшло і трубку на тому кінці кинули після кількох фраз, не давши вставити пропагандистці своє запитання.


Дивитися з 5 хвилини


Як повідомляв "Апостроф", уродженець Узбекистану Умід Ісабоев, якого охрестили двійником президента України Володимира Зеленського , почав зніматися в російському комедійному фільмі.

Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-12-04/na-rostv-pokazali-razgovor-zelenskogo-s-propagandistkoj-skabeevoj-video/182140”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP