Loading...

Нехай краще Зеленський приїде з Парижа без жодних домовленостей – Маринович

До поступок Росії я не готовий, оскільки передусім не довіряю путінському режимові, який порушив усі можливі домовленості, що існували раніше, пише у своєму блозі на НВ правозахисник, проректор УКУ Мирослав Маринович. Для мене це головна причина того, чому я з підозрою ставитимуся до будь-яких запропонованих розв’язок, які б навіть мали непоганий вигляд. Можливо, це прозвучить дивно, та мої найбільші очікування від нормандського формату такі: нехай краще Зеленський приїде без жодних домовленостей, ніж із такими, що можуть нашкодити Україні.

Об этом сообщает http://cardex.city

Президентові важлива ця зустріч – нехай проявить себе, я не проти. Та дуже важливо, щоб він не довірився людині, яка на цю довіру не заслуговує. Без сумніву, слід відкидати всілякі пропозиції.

Розумію, що для нинішньої України соціальний чинник, тобто потреби людей, став важливим. Але в нормальних демократіях це працює так: аби допомогти людям, держава реорганізовує свої зовнішні позики, ставлячись до потреб людей із іншою чутливістю. Натомість у нас реалізація цих соціальних потреб відбувається дуже викривлено: ми відразу ж схильні брати позики в Росії чи іти на газові угоди. Тим самим ми садимо себе на голку дешевого газу. Тим самим ми начебто поліпшуємо соціальні умови людей, але коштом нашої безпеки – національної, військової, релігійної, будь-якої. І це мені видається дуже хибним – не можна йти на такі способи забезпечення соціальних потреб.

Зрештою, на наших очах розгортається ситуація в Білорусі. Ця країна, яка сидить на цій голці, немає виходу, і задля того, щоб Росія і далі надавала їй дешевий газ, у результаті розплачується своєю самостійністю.

За нинішніх умов Зеленський мусить продемонструвати, з одного боку, готовність слухати й аналізувати аргументи російської сторони, не відкидаючи їх автоматично, а з іншого – апелювати до давно вироблених правил міжнародної співпраці. Що Франція, що Німеччина знають їх. І, власне, саме через апеляцію до цих правил і треба долучати їх як союзників. Бо заперечити цих правил вони не можуть.

Зрештою, потрібно посилатися на волю українського народу, що за останній тиждень була висловлена дуже потужно. Зеленський абсолютно може дозволити собі сказати, що навіть якби він особисто хотів піти на якісь сміливі кроки, то мандату на це від українського народу він не має.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Мирослав МАРИНОВИЧДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1575391029-nehay-krashche-zelenskiy-priyide-z-parizha-bez-zhodnih-domovlenostey.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP