Loading...

Фігуранту справи про хабар Івану Мунтяну повернули арештовані гроші


Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково зняла арешт з майна, яке вилучили під час обшуків на підприємстві «БАТ-ЦЕНТР». Повернули 64 тисячі доларів та роутер. Про це пише UA: Буковина у

Об этом сообщает http://frankivsk.top

В ухвалі суду йдеться про те, що 16 жовтня детективи НАБУ обшукали робоче місце одного з фігурантів кримінального провадження. Згідно з інформацією наших джерел, обшуки проводили на робочому місці підприємця Юрія Кушніра.

ТОВ «БАТ-ЦЕНТР» розташований у Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій, 51 А. Власником цієї фірми є Дорел Пентелейчук, згідно з даними Міністерства юстиції. За цією ж адресою зареєстрований ТОВ «Буковинський оздоровчий комплекс «Брусниця». Цьому підприємству обласна рада передала в оренду на 49 років санаторій «Брусниця». Власниками компанії є Марія Кушнір та Людмила Кушнір.

Згідно з ухвалою суду, НАБУ підозрює голову облради Івана Мунтяна в отриманні хабара за передачу санаторію в оренду. Водночас Іван Мунтян каже, його віддали в оренду через конкурс. На нього подалось тільки одне підприємство – ТОВ «Буковинський оздоровчий комплекс «Брусниця». Заявку на участь подали 8 серпня. За даними порталу Youcontrol, «Буковинський оздоровчий комплекс «Брусниця» заснували за два дні до цього – 6 серпня.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/sud-povernuv-64-tis-dol-odnomu-z-figurantiv-provadzhennya-u-spravi-peredachi-brusnici-381216”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP