Loading...

Демонстрації на захист незалежності суддів в Польщі: подробиці

Демонстрації на захист незалежності суддів в Польщі: подробиці

У багатьох містах Польщі в неділю, 1 грудня, відбулися демонстрації на захист незалежності суддів, передає RMF24.

Об этом сообщает http://prokurorska-pravda.today

Суддя Павел Ющишин, виконуючи вирок Суду ЄС, зажадав від канцелярії Сейму лист на підтримку кандидатів у Нацраду судів, за що на нього чекали репресії.

«Це одні з багатьох репресій, з якими стикнулися судді, і ми стверджуємо, що вирок Суду ЄС настільки важливий, що всі повинні його поважати, так само як і рішення польських судів, і тому сьогодні ми тут», — заявила учасниця акції протесту у Варшаві Дорота Заблудовська з Асоціації польських суддів "Iustitia".

У свою чергу, присутній під час маніфестації суддя Павел Ющишин заявив, що суддям не слід боятися.

"Ми не можемо піддаватися тиску, тому що без вільних судів немає вільних громадян і законослухняної Польщі", — підкреслив він.

Демонстрації відбулися у Кракові, Познані, Гданську, Лодзі, Любліні, Катовіце, Ченстохові, Бидгощі, Вроцлаві, Щецині.

Правляча партія «Право і справедливість» здійснила широкомасштабні зміни в судовій системі країни.

Єврокомісія вже розкритикувала ці зміни.

Однак уряд стверджує, що зміни необхідні для боротьби з корупцією і перегляду судової системи, яка, за твердженням влади, перебуває під впливом комуністичних схем.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що українська судова система потребує позитивної пропаганди.

Крім того, ми писали, що судову реформу слід починати з правової освіти. Суддя КАС ВС Володимир Кравчук вважає: коли йдеться про відновлення авторитету суду, то завжди необхідно пам’ятати про відновлення довіри до влади загалом.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/abroad/155823-demonstratsiyi-na-zakhist-nezalezhnosti-suddiv-v-polschi-podrobitsi”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP