Loading...

Гончарук розповів про нові безкоштовні медпослуги для українців

Олексій Гончарук повідомив, що з наступного року певні медичні послуги будуть безкоштовними. Які саме, він написав у соцмережі.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

Новину передає .

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що з 1 квітня 2020 року українці можуть розраховувати на те, що більшість медичних послуг стане безкоштовною. Відповідну заяву він зробив у соцмережі.

"Зовсім скоро більшість медичних послуг в Україні буде безкоштовною для людей. Для цього на засіданні уряду ми ухвалили Програму медичних гарантій. Це друга ланка реформи", – зазначив він.

Так, він уточнив, що держава візьме на себе витрати:

  • екстреної медичної допомоги;
  • за послуги профільного лікаря;
  • в разі тривалих та складних захворювань (онкологія, СНІД, ускладнення в післяопераційний період);
  • за обслуговування невиліковних хвороб (знеболювання, догляд за пацієнтом, підтримка життєдіяльності, допомога сім’ям пацієнтів);
  • медичної реабілітації.

За словами Гончарука, діти до 16 років лікуватимуться безкоштовно. Також українки можуть розраховувати на меддопомогу у зв’язку з пологами.

Читати також:
Реформа інтернатури: студенти проти нового наказу МОЗ
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/goncharuk-rozpoviv-pro-novi-bezkoshtovni-medposlugi-dlya-ukrayintsiv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP