Loading...

Визнання ПЦУ Олександрійською церквою: опубліковано важливий лист Епіфанію

Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ІІ надіслав листа на адресу глави ПЦУ Митрополита Епіфанія, яким висловив братню підтримку.

Об этом сообщает http://bloggertrail.com


Про це повідомляє прес-служба ПЦУ в Facebook.


"Щиро дякуємо Олександрійському Патріарху за привітання Митрополита з інтронізацією та засвідчення солідарності у непростий час нашого становлення. Відчуваємо велику радість від щирих та теплих слів, які висловив у своєму листі Олександрійський Патріарх", — пише прес-служба.


Зазначається, що цей лист є формальним елементом визнання Олександрійською Церквою автокефалії Православної Церкви України.


"Знаючи про Ваше жертовне серце, ми переконані, що служіння Вашого Блаженства у Господі, максимально сприятиме єдності повноти Церкви України і братнім стосункам у Христі усіх християн, які населяють Вашу церковну область. У зв’язку з цим, бажаємо, нехай Небесний Творець Церкви дає Вашому любому Блаженству міцне здоров’я та довголіття, благословляє діла Ваші та увінчує успіхом Ваші зусилля у здійсненні славного пастирства", — йдеться у листі.


Фото: ПЦУ


Як повідомляв "Апостроф", раніше Митрополит Київський і всієї України Єпіфаній отримав листа від Священного Синоду Елладської православної церкви з визнанням церковної єдності з Православною церквою України (ПЦУ).


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-11-27/priznanie-ptsu-aleksandriyskoy-tserkovyu-opublikovano-vajnoe-pismo-epifaniyu/181376”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP