Loading...

Вже більше половини молоді в Росії хоче виїхати з країни - опитування

Вже більше половини молоді в Росії хоче виїхати з країни — опитування


У 2014 році за кордон хотіли переїхати жити лише 22% російської молоді

Об этом сообщает http://blogs-exposed.com


Більше половини молоді в Росії у віці 18-24 років висловило бажання переїхати за кордон на постійне місце проживання.


Про це свідчить опитування «Левада-центру».


У порівнянні із 2014 роком, тоді за кордон хотіли переїхати лише 22% російської молоді.


Деяке зростання еміграційних настроїв з 2014-2015 року спостерігається і серед росіян середнього віку.Опитування було проведене 26 вересня — 2 жовтня 2019 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення об’ємом 1601 людей у віці від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб’єктах РФ.


Дослідження проводилося вдома у респондента методом особистого інтерв’ю.


До слова, перші кроки Володимира Зеленського на посаді президента України схвально оцінили 62% українців, повідомила директорка фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.


Бекешкіна зазначила, що 75% опитаних українців позитивно ставляться до того, що Зеленський ініціював переговори з президентом Росії Володимиром Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/vzhe-bilshe-polovini-molodi-v-rosiji-hoche-vijihati-z-krajini-opituvannya-642515.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP