Loading...

Пропонували більше: голова "Укроборонпрому" назвав свою зарплату

Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус розповів, яку саме зарплату отримує.

Об этом сообщает http://mediaexpertsearch.com


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Настоящее время".


Зокрема, на уточнююче запитання про те, скільки саме він отримує за свою працю, гендиректор "Укроборонпрому" відповів, що близько 5 тисяч гривень. При цьому наглядова рада нещодавно пропонувала йому набагато більшу зарплату, але він вирішив відмовитися.


"Через те, що я заходжу на конкретні завдання, через те, що я заходжу на складний період трансформації компанії, я прийняв для себе рішення, що не буду отримувати високу заробітну плату", — пояснив він.


При цьому, він не підтвердив, чи складала ціна питання $75 тисяч, зазначивши, що не пам’ятає точних цифр.


Як повідомляв "Апостроф", раніше наглядова рада державного концерну "Укроборонпрому" збирався збільшити зарплату генеральному директору Айварасу Абромавичусу в 18 разів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-11-22/predlagali-bolshe-glava-ukroboronproma-nazval-svoyu-zarplatu/180905”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP