Loading...

У Зеленського хочуть ввести податки для блогерів та соцмереж

Керівник комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко (екс-керівник «1+1») показав драфт нового закону «ПРО ЗМІ», який повинен піти в Раду до кінця року.

Об этом сообщает http://spasi-i-sohrani.com

Таким чином, в документі зазначено норма реєстрації онлайн-ЗМІ, які працюють в Україні, а також реєстрація соцмереж з метою подальшого їх оподаткування.

Відзначається, що Ткаченко зібрав обмежене коло представників онлайн-медіа і вирішив порадитися з ними «зайде» дана пропозиція. Запрошені були Обоз, LIGA.net, RBC, Vox Ukraine, Pravda, LB.ua, 24-й канал, а також декілька інформаційних агентств.

«Я попросив вас не бути байдужими до цього питання. Ми все одно це зарегулируем. А ось те, як ми це зарегулируем, сильно залежить від вас», – сказав він.

Також за його словами, в деяких європейських країнах є принцип реєстрації медіа, однак він добровільний. Також він зазначає, що вкрай обмежений міжнародний досвід у прикладах, якщо, звичайно, не брати экстраментальные.

Позначається, що універсальним регулятором стає національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Адже він у свою чергу займеться усіма суб’єктами медіаринку, включаючи при цьому українські онлайн-медіа і взагалі всі медіа, а також цифрові платформи, які працюють в країні.

Про те, що влада не збираються підвищувати податки для ФОП на презентації Харківського IT-кластеру, розповіла депутат від партії «Голос» Кіра Рудик.

За її словами, з січня 2020 року на підвищення податків для IT-Фопів не передбачається. «Ми зацікавлені в тому, щоб забезпечити зростання індустрії, а не тиснути її податками. Сьогодні IT-індустрія показує величезний зростання. Один з найбільших в українській економіці. Природно, ми хочемо це підтримувати».

Депутат також визнала, що ініціатива про підвищення податків була передчасною.Джерело статті: “http://povin.com.ua/252791-22-11.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Алмазбек Абеков дела ТЕГИ хвороба Альцгеймера Вест Хэм Юнайтед сетевик коммутатор переключатель заїзди етап СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Геннадий Жужлев Вадим Беляев Пир во время чумы Павла Ливинского: пьянка обанкротившихся Россетей и Ургант за 5 миллионов Две разные жизни Тимофея Кургина КОРРУМПИРОВАННАЯ ЭНЕРГЕТИКА ПАВЛА ЛИВИНСКОГО Гонта Геннадий Мазур В2В Сергей Надал Павел Ливинский – коррупция и становление чиновника Луганская ОГА Почему стоимость акций компании «Россети» постоянно понижается Чемезов захотел \"Россети\"? Миних Газпром Трансгаз US election 2020 «Тяжелая артиллерия» Павла Ливинского Гриненко Андрей Юрьевич оказался потомственным мошенником — дело Клиар Энерджи Павел Ливинский: Офшорный скандал для Россетей и угроза потери карьеры Проститутка и эскортница Анастасия Шафранская
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP