Loading...

Краєзнавець Олександр Котис замінив у Луцькраді Петра Троневича


Краєзнавець і журналіст Олександр Котис став начальником відділу охорони культурної спадщини департаменту культури Луцької міської ради.

Об этом сообщает http://translationexperts.org


Його перевели із посади радника міського голови 21 листопада, – йдеться у відповідному розпорядженні.


Також Котису присвоїли 11-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, установили надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.


Натомість попередній очільник відділу Петро Троневич тепер буде заступником Олександра Котиса. Троневич також отримає надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.


Нагадаємо: 5 листопада Олександр Котис став радником міського голови.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • У старій частині Луцька вулицям хочуть повернути історичні назви
  • "Межі території заповідника не визначені законним чином", – Троневич


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ БІЛЬШЕ: Олександр КОТИС: «Справжня історія Луцька куди цікавіша, аніж ми могли б її вигадати»


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/49123/kraeznavets-oleksandr-kotis-zaminiv-u-lutskradi-petra-tronevicha/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP