Loading...

Зеленський зустрівся з єгипетським мільярдером і закликав його інвестувати в Україну

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com

Глава держави запропонував бізнесмену розглянути можливість інвестування у банківський та туристичний сектори України.

«Я чув, що ви протягом кількох років цікавилися інвестиційними можливостями в Україні, але не наважувалися (почати роботу – ред.). Зараз дуже вдалий час», — сказав Зеленський.

Президент запевнив, що після оновлення парламенту та формування нового уряду в Україні будуть реалізовані структурні реформи, що зокрема дозволить захищати іноземні інвестиції.

«Я не раз заявляв інвесторам і нашим міжнародним партнерам, що особисто захищатиму іноземні інвестиції в Україні, а уряд і парламент працюють над створенням сприятливого бізнес-клімату в нашій країні», — сказав він.

Також Зеленський розповів про масштабну приватизацію, яка готується в Україні.

«Оскільки у вашому портфоліо є низка дуже успішних проектів у сфері туризму та готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь у конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікавими туристичні об’єкти по всій Україні», — зауважив президент.

Нагіб Онсі Савіріс — єгипетський підприємець, бізнесмен-мільярдер. Компанія мільярдера Orascom TMT займається комунікаціями в країнах Азії, а також Близького Сходу. Вона є найбільшим роботодавцем Єгипту.

Нагадаймо, 21 листопада уряд передав на приватизацію 339 держпідприємств.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/zelenskij-zustrivsya-z-yegipetskim-milyarderom-i-zaklikav-jogo-investuvati-v-ukrayinu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP