Loading...

Під час випробувань вибухнув прототип ракети SpaceX для польотів на Марс

Перша версія ракети Starship компанії SpaceX для міжпланетних польотів частково вибухнула в ході випробувань, які відбулися 20 листопада в Техасі, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://persona-l.comУ компанії SpaceX повідомили The Verge, що випробування були спрямовані на те, щоб підвищити тиск в системах до максимуму, “тому результат не був повністю несподіваним”.


Засновник SpaceX Ілон Маск, в свою чергу, сказав, що компанія проведе льотні випробування з більш сучасною версією прототипу Starship.Starship — проект космічного корабля SpaceX, призначеного для міжпланетних подорожей. Компанія збирається використовувати ракету для польотів на Марс.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/pid-chas-vyprobuvan-vybuhnuv-prototyp-rakety-spacex-dlya-polotiv-na-mars.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP