Loading...

УАФ перегляне справу ПФК «Суми» щодо договірних матчів

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ може змінити рішення про дискваліфікацію тренерів та футболістів сумського клубу, передає 1NEWS з посиланням на Sport Arena.

Об этом сообщает http://futlyar.topКонтрольно-дисциплінарний комітет УАФ почне повторний розгляд справи ПФК «Суми». Нещодавно цю справу повернув в КДК на повторний розгляд Апеляційний комітет УАФ.


Нагадаємо, що мова про рішення КДК УАФ від 11 квітня 2019 року, коли «Суми» позбавили професіонального статусу за участь в договірних матчах, а ряд гравців і функціонерів клубу отримали дисциплінарне покарання. Відзначимо, що рішення не вступило в силу, бо його оскаржили в Апеляційному комітеті.


Апеляційний комітет УАФ відправив справу назад в КДК на повторний розгляд без винесення рішення. Інформація про перемогу «Сум» в даній апеляції не є коректною.


Первинним рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету довічну дискваліфікацію на заняття футбольної діяльністю отримали: президент клубу Ростислав Козар, помічник головного тренера Олександр Мартюк, футболісти Єгор Луговий, Олег Давидов, Тарас Дурай і Сергій Гаращенков.


Заборону на заняття футбольною діяльністю на 1 рік отримали футболісти «Сум»: Давид Кохія, Артем Козлов, Артем Штанько, Дмитро Богачов, Іраклій Циколія, Владислав Шарай, Ярослав Рафальський.


Заборону на заняття футбольною діяльністю на півроку отримав гравець «Сум» Микола Вечурко.


Також 8 наведених вище футболістів, які отримали не довічну дискваліфікацію, покарані на 3 роки умовно і з виправним терміном 2 роки.


Відзначимо, що колишній головний тренер «Маріуполя» Олександр Севидов, який займав в «Сумах» посаду консультанта тренерського штабу, якому ЗМІ анонсували довічну дискваліфікацію, тоді уникнув покарання.


Контрольно-дисциплінарний комітет ще раз розгляне обставини справи і перегляне вердикти футболістам і функціонерам ПФК «Суми».


Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/uaf-pereglyane-spravu-pfk-sumy-shhodo-dogovirnyh-matchiv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP