Loading...

Став відомий перший суперник збірної України на Чемпіонаті Європи з футболу-2020

Став відомий перший суперник збірної України на Чемпіонаті Європи з футболу-2020

Команда Нідерландів стала першим суперником збірної України на Євро-2020 з футболу.

Об этом сообщает http://finance-sp.com

Повідомляє НВ.

Про це стало відомо після того, як Німеччина виграла свою групу у відбірковому циклі на Євро-2020 і залишила Нідерланди на другому місці в ній.

Тим самим голландці опинилися в другій корзині жеребкування Євро-2020, а німецька команда разом зі збірною України потрапила в першу.

Оскільки 12 країн-господарок турніру з самого початку отримали свої місця в групах фінальної частини, то підопічні Андрія Шевченка не зіграють з Італією, Англією, Німеччиною та Іспанією, які також потрапили до першого кошика.

Ще одна країна-господарка, Росія, не може зустрітися з Україною згідно з рішенням УЄФА через політичні причини. Тому Нідерланди залишилися єдиним варіантом для жовто-синіх.

Матч між збірними відбудеться в Амстердамі (Нідерланди) або в Бухаресті (Румунія). Жеребкування фінальної частини Євро-2020 відбудеться 30 листопада 2019 року.

У заключних матчах групи С Німеччина розгромила вдома Північну Ірландію 6:1, а Нідерланди — Естонію 5:0.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/sport/item/47504-stav-vidomyi-pershyi-supernyk-zbirnoi-ukrainy-na-chempionati-yevropy-z-futbolu2020”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP