Loading...

Назвали дату технічних консультацій ЄС, Росії та України щодо газу

Технічні консультації щодо газу на рівні експертів Євросоюзу, Росії і України пройдуть в середу, 20 листопада.

Технічні консультації щодо газу на рівні експертів Євросоюзу, Росії і України пройдуть в середу, 20 листопада.

Об этом сообщает http://obozrevatel.org

Про це повідомила журналістам офіційний представник Єврокомісії (ЄК) Анна-Кайса Ітконен.

«Нафтогаз» і «Газпром»: історія газових відносин Нафтогаз і Газпром знову почали газову війну, тепер через транзит. Слово і Діло нагадало історію конфлікту двох компаній.

«Єврокомісія підтримуватиме на них довгострокове рішення для транзиту газу через Україну», — заявила Ітконен 19 листопада.

Інших подробиць вона не повідомила.

Раніше в той же день міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас заявив, що Німеччина підтримує переговори про транзит російського газу через Україну і виступає за його продовження. За його словами, канцлер Ангела Меркель в розмові з російським лідером Володимиром Путіним наголосила на важливості реалізації газового транзиту через Україну, а той дав їй «деякі обіцянки».

«Газпром» 18 листопада направив «Нафтогазу» офіційну пропозицію продовжити транзитний контракт на рік або укласти новий. Обов’язковою умовою для продовження контракту є взаємна відмова від претензій сторін в судах і антимонопольних органах.

У Києві визнали неприйнятними ці пропозиції.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/11/19/novyna/ekonomika/nazvaly-datu-texnichnyx-konsultaczij-yes-rosiyi-ta-ukrayiny-shhodo-hazu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP