Loading...

У Хорватії загально-національний страйк вчителів

Хорватські вчителі, які вимагають підвищення заробітної плати, розширюють поточний страйк, роблячи його загальнонаціональним, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://temagneisa.netСтрайк проводиться частково з минулого місяця, у певних муніципалітетах в окремі дні припинялися заняття. Профспілки заявили у вівторок, що тепер розпочинають загальнонаціональний страйк, а також планують вуличні протести.


Один з лідерів, Бранімир Михалинець, заявив, що до страйку приєдналися понад 90% вчителів та інших працівників освіти. Він назвав це “боротьбою за гідність та (соціальний) статус”.


Хорватські викладачі кажуть, що їхні зарплати нижчі від зарплат інших державних службовців.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-horvatiyi-zagalno-natsionalnyj-strajk-vchyteliv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP