Loading...

Замість ринку «Петрівка» у столиці з’явиться ТРЦ

На місці книжкового і речового ринків Петрівка незабаром може з’явиться однойменний ТРЦ, інформує 1NEWS з посиланням на НВ .

Об этом сообщает http://spasi-i-sohrani.comНаказ Департаменту містобудування КМДА дозволяє будівництво будівлі не вище 9 поверхів на вул. Вербова, 21, 23 в Оболонському районі Києва. Будівництво ТРЦ планується на земельній ділянці площею 0,9899 га.


Ділянка, на якій планується будівництво ТРЦ рішенням Київради передали в оренду ТОВ Солідарність ще в 2004 році. У березні 2010 року Київрада змінила в договорі оренди ТОВ Солідарність на ТОВ Б.В.


Як повідомляло НВ, власник ТРЦ Blockbuster Mall и ТРЦ Ocean Plaza Вагіф Алієв вів переговори про покупку земельної ділянки на території книжкового ринку на Петрівці, де планують побудувати ТРЦ Petrovka Mall.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/zamist-rynku-petrivka-u-stolytsi-z-yavytsya-trts.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP