Loading...

Кличко обіцяє показати новий Генплан Києва у грудні

Кличко обіцяє показати новий Генплан Києва у грудні

Новий Генеральний план столиці буде презентований у середині грудня цього року.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «НВ», повідомляє пресслужба міського голови.

Об этом сообщает http://bloggertrail.com

«Ми готуємося презентувати громадськості Генеральний план столиці. Кожен киянин зможе побачити, як буде розвиватися його район чи мікрорайон і що планують будувати в столиці», — сказав Кличко.

За його словами, велику частину презентації присвятять втіленню інфраструктурних рішень. Перш за все — розвитку громадського транспорту та планам будівництва доріг.

«Ми прагнемо показати комплексний підхід під час презентації нового Генерального плану столиці. Будуть і сесії, присвячені транспорту і дорогам. Ми працюємо над тим, аби вдосконалювати роботу громадського транспорту, оновлювати міську інфраструктуру», — наголосив мер столиці.

Також, як зауважив Кличко, в новому Генплані окрему увагу звернуть на розбудову паркувального простору.

«Наприклад, у нас є плани зробити великий паркінг під Європейською площею. Є проєкт паркінгу біля зоопарку. Бо в вихідні там паркуються вздовж дороги і на сусідніх вулицях у два, а іноді й в три ряди. Нам потрібні й перехоплюючі паркінги, щоб люди залишали свої авто на околицях міста і далі їхали громадським транспортом», — наголосив Кличко.

Він зазначив, що сьогодні столична влада наводить лад у цій сфері. На вулицях міста вже працює паркувальна інспекція. Також розроблена карта паркувань у центрі столиці.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2819288-klicko-obicae-pokazati-novij-genplan-kieva-u-grudni.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP