Loading...

В Україні за два роки держземлі зменшились на 3 млн га

Про це повідомляє epravda.com.ua.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

В порівнянні, кількість державних земель у 2016 році порівняно з 2014 роком зменшилася лише на 126 тис га.

З 2017 року 788 ОТГ отримали в комунальну власність 1,68 млн га державних земель, а 1,32 млн га або 14% держаних сільгоспземель були приватизовані, ймовірно — в рамках безплатної приватизації.

Приватизація через учасників бойових дій становить незначну частку — 214 тис га або лише 16% приватизованих земель.

У рамках запровадження ринку обігу аграрних земель з 1 жовтня 2020 року уряд передбачає передавання сільгоспземель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність громад.

До того моменту кількість сільгоспземель у державній власності може зменшитись ще на 0,7-1 млн га, тобто громади втратять цей ресурс. Якщо не посіпшити, то, можливо, громадам не буде що передавати.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков припускає, що референдум щодо ринку землі може відбутися раніше за 2024 рік, але не між першим і другим читаннями відповідного законопроєкту.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/v-ukraini-za-dva-roki-derzzemli-zmensilis-na-3-mln-ga”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP